CKMET

PIECE CO Z PODAJNIKIEM

Wybór najlepszego pieca centralnego ogrzewania jest prawdziwym wyzwaniem. W końcu to od niego będzie zależeć cały komfort cieplny w domu. Warto więc zdecydować się na piec CO z podajnikiem pochodzący od sprawdzonego producenta. Firma CKMET posiada wieloletnie doświadczenie, które przekuliśmy na najnowocześniejsze rozwiązania w branży i dostosowanie ich do potrzeb klientów. Nasze produkty wyróżniają się pod wieloma względami, o czym mogą się Państwo samodzielnie przekonać.

Piec CO z podajnikiem nowej generacji

Piece centralnego ogrzewania pełnią kluczową rolę w systemie grzewczym domu. Dlatego powinny wykazywać się ponadprzeciętną wytrzymałością. Jako producent pieców przykładamy szczególną uwagę do tego aspektu użytkowania naszych produktów. Grube blachy oraz wysokiej jakości izolacja sprawiają, że nic nie jest w stanie ich uszkodzić. Są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcenia wynikające ze znacznej temperatury. Używane podczas produkcji pieców z podajnikiem materiały pochodzą od wiodących wytwórców. To kolejna gwarancja wieloletniej użyteczności. System termoizolacji składa się aż z czterech elementów: ekranu odbijającego, wełny mineralnej, ceramicznego sznura izolującego oraz płyty ceramicznej. W ten sposób straty ciepła są ograniczone do minimalnego stopnia, wręcz trudnego do odnotowania. Co więcej, zapobiega to przedostawaniu się dymu z pieca CO z podajnikiem. Elektronika, w tym silnik i sterownik, jest polskiego pochodzenia. Korzystamy z rodzimych rozwiązań, które dorównują światowej czołówce producentów pieców.

Samodzielna praca pieców z podajnikiem

Trwałość produktów to ważna cecha, ale nie mniej istotny jest komfort użytkowania. Właśnie dlatego postawiliśmy na produkcję pieców z podajnikiem. Ich główną zaletą staje się minimalna ingerencja człowieka w pracę urządzenia. Wystarczy co jakiś czas uzupełniać paliwo stałe oraz opróżniać zbiornik z popiołem. Resztą zajmą się same piece z podajnikiem. Pełna automatyka zapewnia samodzielną pracę, przez co nie ma konieczności doglądania sprzętu w celu utrzymania stałej temperatury – w momencie jej spadku podajnik sam dokłada paliwo. Pojemny zbiornik pomieści wystarczająco dużo nośnika energii, aby uzupełnić go dopiero po kilku dniach. Aby zyskać miano zaufanego producenta pieców CO, projekty CKMET tworzone są z myślą o wygodzie klientów. Trudny w montażu i obsłudze produkt sprawiałby zbyt wiele kłopotów podczas eksploatacji. Dlatego oprócz podajników, zdecydowaliśmy się dodać wiele przydatnych i przemyślanie skonstruowanych akcesoriów. Należą do nich m.in. wygodne uchwyty zamykające, wyjmowane szuflady na popiół czy system przytrzymywania klapy zbiornika. Mogą one wydawać się detalami, ale mają niebagatelne znacznie w trakcie użytkowania naszych pieców CO z podajnikiem.

PRODUCENT PIECÓW CO – PROFESJONALNY I EKOLOGICZNY

Podczas spawania elementów stalowych korzystamy z pomocy nadzorczej w postaci międzynarodowego inżyniera spawania IWE/EWE. Wykonujemy też na bieżąco badania NDT. Oznacza to, że wszystkie światowe normy jakości oraz bezpieczeństwa zostają spełnione. Nie pozostawiamy miejsca na żaden margines błędu. Każdy nowoczesny producent pieców centralnego ogrzewania nie może zapomnieć też o wymogach ekologicznych. Niska emisja zanieczyszczeń jest dla nas priorytetem. Udostępniane przez CKMET piece z podajnikiem charakteryzują się niewielkim stopniem emisji szkodliwych spalin (tlenku azotu, węgla organicznie związanego i CO), a także pyłów. Nasze produkty posiadają 5. klasę oraz certyfikat ECODESIGN. W praktyce przekłada się to na rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu. A co równie ważne: nie szkodzą samym użytkownikom pieców.

Serwis zapewniany przez producenta pieca CO

Jesteśmy odpowiedzialnym producentem pieców CO, dlatego na wszystkie nasze produkty udzielamy 5-letnią gwarancję. Pozostałe elementy, które pochodzą od zewnętrznych firm (tj. podajniki, elektronika i reszta osprzętu) posiadają 2 lata gwarancji. W związku z tym prowadzimy serwis umożliwiający konserwację pieców. Dotyczy on zresztą nie tylko napraw gwarancyjnych, ale również pogwarancyjnych. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu możemy szybko i bezproblemowo przywrócić piece do stanu używalności w razie wystąpienia problemów. Służymy też profesjonalnym wynikającym z bycia producentem pieców CO, wsparciem i doradztwem w trakcie eksploatacji urządzeń przez naszych klientów. Wystarczy skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Nasi specjaliści pomogą nie tylko w wyborze właściwego dla Państwa domu pieca, ale również podzielą się istotnymi wskazówkami przedłużającymi żywotność sprzętu. Jeśli interesują Państwa fachowo wykonane piece CO producent CKMET z pewnością będzie w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji na temat pieca CO z podajnikiem, realizacji wysyłki i wyceny.