CKMET

PRODUCENT KOTŁÓW CO - CKMET

EKOLOGICZNE
WYDAJNE
TRWAŁE
NIEZAWODNE

KOTŁY C.O.

ALFA STAR

5. klasa ECO DESIGN

Producent kotłów CO - CKMET

Firma CKMET świadczy usługi w zakresie branży ślusarsko spawalniczej. Wykonujemy usługi spawania m.in. kotłów c.o., konstrukcji stalowych, kontenerów, zbiorników, bram, płotów. Wiodącym produktem naszej firmy są KOTŁY C.O. 5 KLASY i ECODESIGN z serii ALFA-STAR. 

Kotły co z podajnikiem ceny

KOTŁY CO - PRODUCENT - CKMET

Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności umożliwiające nam wykonywanie poleconych zadań. W działaniu cechuje nas staranność i profesjonalizm wykonywanych prac. Ważne jest dla nas zadowolenie klienta. Spawanie elementów stalowych odbywa się pod nadzorem MIĘDZYNARODOWEGO INŻYNIERA SPAWANIA IWE/EWE – oraz na bieżąco wykonywane są BADANIA NDT.

Producent kotłów C.O. ALFA-STAR

CKMET jako producent bezobsługowych kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe oferuje Państwu szeroki wybór niezawodnych pieców o różnych mocach i parametrach. W codziennej pracy łączymy najwyższą jakość z ekologicznym podejściem. Dzięki temu rozwiązania, które proponujemy naszym klientom, są nie tylko niezawodne i komfortowe w eksploatacji, ale niejednoczenie przyjazne dla środowiska i zgodne z obowiązującymi normami dla 5 Klasy oraz Eco Design. Jeśli poszukują Państwo niskoemisyjnego, w pełni zautomatyzowanego kotła C.O. od producenta, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naszą specjalnością jest produkcja kotłów ALFA-STAR dla gospodarstw domowych i firm. Wykonywane przez nas kotły na zamówienie wyróżniają się niezawodną konstrukcją oraz prostym, bezobsługowym użytkowaniem. Do ich budowy stosujemy wyłącznie wzmocnione blachy o grubości 6 mm (korpus) oraz 4 mm (zewnętrzny płaszcz). Gwarantuje to ponadprzeciętną odporność kotła na trudy codziennej eksploatacji oraz zmieniające się warunki termiczne. Każdy nasz wyprodukowany kocioł C.O. stanowi nowoczesne, ekologiczne źródło ciepła, na którego zakup mogą Państwo otrzymać dofinansowanie w ramach programu „Czyste powietrze” lub z innego systemu wsparcia dotacyjnego.

KOTŁY NA ZAMÓWIENIE – KORZYŚCI

Najważniejsze korzyści z wyboru kotłów ALFA-STAR:

  • w pełni zautomatyzowany kocioł centralnego ogrzewania wyposażony w najlepszy na rynku sterownik mikroprocesorowy Argos PiD,
  • bezpieczeństwo dzięki solidnej termoizolacji z niepalnej wełny z zastosowaniem płyty ceramicznej, ekranu odbijającego i dodatkowego sznura izolującego,
  • całkowicie bezobsługowa eksploatacja pieca dzięki zastosowaniu paleniska retortowego oraz automatycznie załączającej się dmuchawy,
  • pojemny zasobnik pozwalający na kilka dni palenia bez konieczności zasypywania pieca,
  • gwarancja doskonałej szczelności dzięki solidnym, wygodnym uchwytom oraz regulacji docisku drzwiczek,
  • wygodne usuwanie popiołu z wysuwanej szuflady,
  • 5 lat gwarancji, jaką daje producent kotłów CO,
  • pełna zgodność z wymogami Klasy 5 oraz Eco Design.

Kotły C.O. producent – najwyższa jakość

Naszym klientom dostarczamy w pełni bezobsługowe kotły, których praca w całości regulowana jest przez sterownik mikroprocesorowy. Jedyne czynności kontrolno-obsługowe sprawdzają się do okresowego uzupełniania paliwa w zasobniku oraz usuwania nadmiaru popiołu z wyjmowanej szuflady. Jako producent kotłów C.O. z wieloletnim doświadczeniem umiejętnie łączymy najnowocześniejsze technologie z ekologicznymi rozwiązaniami, dzięki czemu nasze piece są nie tylko niezawodne, ale równocześnie w pełni przyjazne dla środowiska. Niski poziom emisji szkodliwych substancji oraz lepsza efektywność procesu spalania możliwe są dzięki zastosowaniu paleniska retortowego, a także metody spalania „od góry”. Każdy z naszych kotłów wyposażyliśmy w regulowane nóżki umożliwiające idealne wypoziomowanie pieca na każdym podłożu.

Doradztwo producenta, serwis kotła C.O.

Tym z Państwa, którzy są zainteresowani zamówieniem kotła C.O. ALFA-STAR do swojego domu, oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru parametrów pieca oraz dodatkowego osprzętu. W naszej ofercie posiadamy kotły grzewcze o różnych mocach i wydajnościach. Dzięki temu odpowiadają one indywidualnemu zapotrzebowaniu energetycznemu każdego budynku niezależnie od jego powierzchni, kubatury czy konstrukcji. Oprócz produkcji kotłów C.O. wykonujemy również ich serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną pieców, zapewniając wsparcie naszym klientom w trakcie wieloletniej eksploatacji systemu centralnego ogrzewania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Dlaczego warto wybrać nasze kotły?

Kotły na zamówienie - schemat - CKMET

KOTŁY NA ZAMÓWIENIE

Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem. U nas kupujesz kotły c.o. z pominięciem pośredników. Zadzwoń i sprawdź Tel. 728 477 185

POMOC - DORADZTWO - SERWIS - SPRZEDAŻ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI oraz do POCZYTANIA O NASZYM SZTANDAROWYM PRODUKCIE: